סמ"ר דניאל זלינקה ז''ל

דניאל זלינקה
בת 23 בנפלה
בת בילה ויעקב
נולדה בל' באב תשמ"ו, 4/9/1986
התגוררה בנתניה
התגייסה ב-11.9.2008
שרתה במשטרת ישראל
יחידה: מרחב ירקון
נפלה בעת שירותה
בי' בתמוז תש"ע, 22/6/2010
מקום קבורה: תל אביב - קרית שאול
אזור: 01, חלקה: 07, שורה: 05, קבר: 08.

קורות חיים

דניאל נולדה בבית חולים מאיר בכפר סבא ב-4.9.1986. התגוררה בהרצליה הצעירה. תחילת דרכה בגן הילדים "יובל". ילדה מקסימה ומלאת חיים, מחייכת ושמחה.למדה בבית הספר היסודי "בלב טוב". המורים שיבחו את דניאל על נועם הליכותיה. תמיד הייתה מוכנה לעזור.

המשפחה עברה לגור בשכונת רמת פולג בנתניה. דניאל למדה בבית ספר "אלדד" והשתלבה יפה מבחינה חברתית. למדה במגמת קולנוע וצילום, בה הצטיינה. יצאה עם משלחת תלמידי בית הספר לפולין ותיעדה בצילום את כל המסע. בסיום לימודיה הוענקה לה תעודת הוקרה על תרומתה לגיבוש חברתי ועזרה לזולת. תמיד גילתה אוזן קשבת לכל. ביתה היה מלא עם חברות וחברים תמיד. אהבה לצייר וניגנה בגיטרה ופסנתר.

דניאל התגייסה לשרות בצה"ל, בחיל האוויר בבית הספר הטכני.

הוצבה בבסיס חיל אויר "חצור" בטייסת מטוסי F-16, כטכנאית מטוסים. הייתה לה גאוות יחידה והרגשת שליחות נעלה.

במלחמת לבנון השנייה תפקדה "מסביב לשעון", ללא לאות, בהכנת המטוסים לגיחות מבצעיות. רואיינה מס' פעמים בטלוויזיה במהלך עבודתה בטייסת. זכתה לקבל תעודת הצטיינות על היותה חיילת מצטיינת בהדרכה בטייסת. בתום שירותה, קיבלה תעודת הוקרה על תרומתה לגיבוש ופעילות חברתית. דניאל רצתה מאוד להמשיך את השירות הצבאי בטייסת, בשירות קבע, אך הדבר נמנע עקב חוסר בתקן לבנות.

לאחר שירותה הצבאי, החלה לעבוד בתעשייה האווירית, אך לא הרגישה שהיא תורמת בעבודתה ועזבה. נסעה לטיול לארצות הברית.

החליטה, להתגייס למשטרת ישראל או לשירות בתי הסוהר. התקבלה למשטרת וסיימה קורס שוטרים בציונים גבוהים. קבלה תעודת הוקרה על גיבוש חברתי. במשטרה עבדה בגיוס מתנדבים ושיטור קהילתי, ללא ליאות עם תקווה גדולה והרגשה של שליחות.

נפלה בעת שירותה, ב-י' תמוז תש"ע 22.6.2010 בת 23 בנפלה.

הובאה למנוחת עולמים בבית הקברות הצבאי בקרית שאול.

יהי זכרה ברוך !